Producent rębaków walcowych

Do cięcia większych zrębków z gałęzi czy odpadów tartacznych lub ze stolarni polecamy nasze, przeznaczone do rozrabniania drzewa rębaki walcowe na ciągnik. Jesteśmy ich producentem, a więc od podstaw tworzymy konstrukcje zaawansowanych, wydajnych urządzeń do cięcia m.in. desek, pni i gałęzi pochodzących z wycinki. Mobilne rozdrabniacze  wyposażone w obrotowy walec z nożami w błyskawicznym tempie rozdrabniają nawet długie i szerokie kawałki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą funkcjonalnych maszyn, które doskonale sprawdzą się m.in. w niejednym gospodarstwie rolnym, sadzie, dużym ogrodzie czy przedsiębiorstwach zajmujących się przerabianiem drewna konstrukcyjnego.

Rębak walcowy do ciągnika

Na rynku znajduje się obecnie wiele modeli urządzeń rozdrabniających drzewo z mocowaniem do ciągnika, wytwarzanych seryjnie lub na zamówienie. Jednak jako doświadczony producent rębaków walcowych proponujemy wyłącznie najlepsze, stale unowocześniane maszyny o dużej mocy przerobowej. Powstające jako finalny produkt zrębki, znakomicie nadają się na opał, dlatego każdego urządzenie wyposażyliśmy w wyrzutnię lub mechanizm pakowania w worki.

Staramy się poszerzać nasz asortyment o produkty dopasowanie do potrzeb klientów. Rębak walcowy do ciągników to propozycja dla osób, które potrzebują wydajnego i mobilnego sprzętu, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Rębaki walcowe od producenta

Staramy się, by nasi klienci mogli korzystać wyłącznie z innowacyjnych urządzeń. Jako producent rębaków walcowych pragniemy zaprezentować Państwu najnowszy model. Bardzo prosty i wygodny w obsłudze, wyposażony w napęd wału odbioru mocy. Ta maszyna jest maksymalnie wydajna. Ma 3-punktowy układ mocowania i aż sześć noży, które umożliwiają szybkie i efektywne pozyskiwanie zrębków. Waży zaledwie 290 kg. Walcowy rębak do drzewa idealnie sprawdzi się m.in. w tartakach i zakładach stolarskich. Nasz sprzęt zapatrzony jest w system workujący, który umożliwia bezpośrednie umieszczenie odpadu w worku. Zadbaliśmy o to, by użytkowanie naszych rozdrabniaczy było bezpieczne - każdy rębak walcowy do ciągnika lub stacjonarny ma solidne osłony w miejscach do podawania i cięcia materiału drzewnego. W razie zaklinowania się mechanizm można szybko zatrzymać i bez ryzyka odblokować. Odpowiednio przemyślana i wykonana konstrukcja maszyny sprawia, że wystąpienie takich sytuacji jest ograniczone, do minimum. Gwarantujemy najwyższą jakość. Rębaki walcowe do drzewa od producenta z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klientów.