Rębaki tarczowe

Sprzedajemy urządzenia znajdujące szerokie zastosowanie w firmach zajmujących się m.in. pracami leśnymi czy porządkowaniem terenów zielonych, jak i w bardzo dużych ogrodach lub gospodarstwach rolnych. Proponujemy m.in. rębaki tarczowe do ciągnika i stacjonarne - to urządzenia stworzone do ciężkiej pracy przy cięciu gałęzi i pni drzew na zrębki. Mechanizm do obróbki opiera się na tarczy z nożami, która dzięki wysokiej mocy obrotowej napędu może się szybko poruszać i efektywnie ciąć. Dzięki tym nowoczesnym maszynom każda wycinka przebiega dużo sprawniej niż przy użyciu tradycyjnych metod.

Rębak do gałęzi - tarczowy z ostrzami

Pragniemy dostarczać klientom najwygodniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w ofercie sprzedaży mamy rębak tarczowy (dostępny w kilku wariantach) przeznaczony do przetwarzania gałęzi i drewna. Urządzenie to wyposażone jest w metalowy dysk z zamontowanymi ostrzami. Mechanizm tnący, precyzyjnie mieli drewno. Sprzedajemy rębaki tarczowe przymocowywane do ciągnika. Dzięki temu szybko i skutecznie można z nimi przemieścić się w dowolne miejsce. Taki sprzęt, znacznie ułatwia wykonywanie żmudnej pracy. Działa błyskawicznie i efektywnie, jest niebywale wydajny. Pozwala nie tylko w bezpieczny sposób usunąć niepotrzebny materiał drzewny, ale również pozyskać zrębki. 

Rębaki tarczowe do ciągnika

Choć nowoczesny rębak do gałęzi (tarczowy) jest ciężką maszyną, można go podpiąc do ciągnika poprzez trzypunkotwe mocowanie. Zainstalowany na pojeździe rozdrabniacz dotrze w każde miejsce, gdzie prowadzona jest wycinka. Wyposażony w wyrzutnię z obrotowym wylotem od razu podaje zrębki na przyczepę lub do podstawionego pojemnika. Dzięki temu można szybko uprzątnąć ścięte drzewka lub konary, a do tego uzyskać idealnie rozdrobniony materiał do ściółkowania iglaków lub na kompost. Właściciele pieców na trociny i zrębki - w zależności od jakości drewna - mogą też pozyskiwać w ten sposób opał.

Wykorzystanie podłączanych do ciągników rębaków tarczowych tnących gałęzie to również niezastąpione rozwiązanie dla sadowników czy posiadaczy działek leśnych - zamiast zwozić drewno, można na miejscu oczyszczać konkretne z odpadów zielonych fragmenty upraw, szkółek, poboczy dróg czy nieużytków. Podajnik wciągający jest wyposażamy w mechanizm wsteczny, który automatycznie cofa materiał w przypadku zacięcia maszyny. Mamy wiele modeli tych urządzeń o różnych parametrach, które mogą Państwo dopasować do potrzeb.