Rębaki bębnowe

Niezawodne, dostępne w naszej ofercie rębaki bębnowe skutecznie rozwiązują problem odpadów pozostających po wycince. Przede wszystkim bardzo efektywnie radzą sobie z nawet bardzo grubymi gałęziami - rozdrabniają je, tworząc materiał nadający się do wykorzystania w charakterze ściółki, jako kompost lub opał. Sprzedajemy urządzenia wysokiej klasy, o szerokim zastosowaniu, które sprostają oczekiwaniom m.in. firm zajmujących się wycinką drzew i porządkowaniem terenów zielonych.

Jak działają bębnowe rozdrabniacze do gałęzi?

Prosta zasada działania i odpowiednio przemyślana konstrukcja rębaków bębnowych bardzo usprawnia prace związane z utrzymaniem terenów zielonych. Przycięte gałęzie, usunięte krzewy, wysokie chwasty - każdy z tych odpadów można wrzucić do tych rozdrabniaczy. Stale poszerzamy zasób naszego asortymentu o maszyny najnowszej generacji. Ich wybór gwarantuje uzyskanie dłuższej zrębki. Rębak bębnowy jest odporny na brud i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, ponieważ tnie całą długością noży. Ograniczone ryzyko zapychania się maszyny sprawia, że praca z nią jest efektywniejsza. Wał odbioru mocy zapewnia od 540 obrotów na minutę. Urządzenie wyposażone jest w dwa ostrza i jedno przeciwostrze. Noże wykonane są ze stali NC6, która jest niezwykle trwała, dzięki czemu urządzenie może służyć przez długie lata. Dodatkowo maszyna ma trzypunktowy układ zawieszania, który umożliwia wygodne przenoszenie. Rębaki bębnowe z naszej oferty bez problemu radzą sobie z większymi odpadami zielonymi. Można w nich rozdrobnić drewno o średnicy dochodzącej nawet do 16 cm. Układ podajnika odpowiada także za samoczynne przesuwanie się materiały. Wystarczy umieścić gałęzie w otworze wlotowym - maszyna sama wciągnie je do środka i potnie na równe zrębki.

Rębaki bębnowe o dużej mocy i wydajności

Zastosowany układ podajnika i otworu wylotowego na odpowiedniej wysokości ułatwia pracę operatorom. Rozdrabniacze z obrotową wyrzutnią można dowolnie skonfigurować, z pojemnikiem na zrębki. Mimo sporej wagi (od 288 kg) rębaki bębnowe doskonale nadają się do transportu w różne miejsca, na przykład las, działka budowlana lub rekreacyjna, czy pobocza dróg, które wymagają oczyszczenia z krzewów i gałęzi.